Recenzie Black & Decker

Overený zákazník Alza.sk Gabriel

Pridané: 23. augusta 2022

• Za dané peniaze super
  • kufrík super
  • vrelo odporúčam pomer cena vs kvalita
Black & Decker BEH710SA40

Black & Decker BEH710SA40

Overený zákazník MALL.SK Gabriel

Pridané: 21. augusta 2022

• Výhodná ako bežná vŕtačka
  • Nehodí sa pre vŕtanie do panelovéhp betónu

Vyššie popísané

Black & Decker KA902EK

Black & Decker KA902EK

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk Viliam Oko F.

Pridané: 16. augusta 2022

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

• Vynikajúce brúska pre tých, ktorí potrebujú brúsiť detaily výrobku. Aj brúsny pás je výbornej kvality. Odporúčam s brúskou nakúpiť do zásoby brúsne pásy rôznej zrnitosti.

NIe je.

Black & Decker BDCCF18N

Black & Decker BDCCF18N

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk bba

Pridané: 16. augusta 2022

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

dobrá svietivosť vo vnútorných priestoroch,
výdrž baterky neviem posúdiť pre krátku dobu používania

Black & Decker BEG220

Black & Decker PV 1200 AV

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 5. augusta 2022

Zakúpený v MALL.SK

Zatiaľ nemám veľké skúsenosti.

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk Overený zákazník

Pridané: 28. júla 2022

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

Za krátku dobu od dodávky produktu som iba overil jeho funkčnosť, o skúsenostiach s jeho dlhodobejším používaním ešte nemôžem hovoriť.

Overený zákazník StavbaEU.sk Pavel

Pridané: 28. júla 2022

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Hmotnosť

Výhodná hmotnosť a ľahká výmena struny.

Black & Decker LM2000 Autosense

Black & Decker LM2000 Autosense

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 27. júla 2022

Zakúpený v MALL.SK

Je to sila, kosí všetko čo jej príde do cesty, aj vyššiu trávu. Celková spokojnosť. Nie je na malý trávnik, lebo ma výšku kosenia od 3,5 mm.

Black & Decker ASI400

Black & Decker ASI400

Overený zákazník Alza.sk Gesep

Pridané: 20. júla 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Elektrický 12 V kompresor s pumpou na vzduch vyzerá esteticky dobre, má funkciu nafukovanie pneumatík a aj rôznych gumených nafukovačiek s priloženými nástavcami

Nevýhodou je, že
-kompresor nenafukuje presne na predom nastavený tlak pneumatiku
-pumpa mi nenafúkala gum.čln ani na 1 PSI
-v manuáli je uvedený max. prietok vzduchu, ale nie je uvedený max. tlak.
- k dofukovaniu by som ocenil redukciu z kompresora na ventily BOSTON .

Black & Decker GKC1820L20

Black & Decker GKC1820L20

Overený zákazník zlavacik.sk Adela

Pridané: 13. júla 2022

Zakúpený v zlavacik.sk

Vynikajúce prevedenie reťazovej aku pílky, akurát vytýkam výrobcovi, že úchytný držiak napínacej lišty pre dve imbusové šrouby je vyrobený z plastu hoci je na oko nastriekaný striebornou farbou, aby sa javil ako metal. Dva imbusové šrauby sú ale pevne závitom ukotvené v samotnom hliníkovom telese pilky. Tiež je vhodne riešené dodatočné napínanie reťaze vodiacej lišty skrutkou pre šraubovák.

Konkurenčná Extol aku reťazová pilka sa mi rozpadla po dvoch použitiach v rukách, lebo jej plast je vyrobený z krehkého, hračkárskeho PVC určené pre skladačky Lego, samotná nosná šrauba šesťhranu hlavy určený pre napínaciu vodiacu lištu reťaze je ledabolo zaliata v plaste, bez nejakej kontra podložky, bez pevného uchytenia v telese pilky. Otrasmi sa pilka pri pilovaní drobných konárov koniferín rozpadla, plast telesa so šraubou na ktorej je ukotvená vodiaca lišta komplet popraskal, šraub sa vyrval z telesa pílky, plast sa polámal, pílka za rozlomila. Predajca Extol pilky mi odmietol poslať kuriéra pre reklamovaný tovar ku mne domov napriek tomu, že bol v záruke, iba jeden mesiac od kúpy, dva razy bol tovar na drobné konáre použitý. Komunikácia znela, aby som poslala na vlastné náklady zabalený tovar v originál krabici previazaný motúzom, poistený Sl.poštou na ich adresu. To sa mi za tie roky ešte nestalo, vždy konkurenčný predajca ochotne na jeho náklady poslal kuriéra osobne pre reklamovaný tovar ku mne domov na adresu klienta. Dokonca takto ochotne vybavil reklamáciu aj predajca z ČR. Extol aku píla bola zakúpená u SVK cigánskych šmelinárov, ozn. pod pojmom: vsetkonaradie.sk. Leží mi Extol aku pilka pokazená doma v garáži.

žiadam zverejniť.

• Skoda ze len na 4 kusy hrianok

Overený zákazník StavbaEU.sk Lubica

Pridané: 4. júla 2022

Zakúpený v StavbaEU.sk

Na jedno nabitie pokosí veĺký kus záhrady. A kosi perfektne. Žiadne káble ani benzín. Paráda. Dá sa kosiť na kolieskach aj bez koliesok netrhá sa kanko. Som veĺmi spokojná.

Black&Decker BL4018 18V 4,0Ah Li-lon

Black&Decker BL4018 18V 4,0Ah Li-lon

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk Jokin

Pridané: 30. júna 2022

• Dostatočná kapacita.

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk Jokin

Pridané: 30. júna 2022

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

• Žiadne káble, žiadny hluk a smrad.
  • Treba dokúpiť silnejšiu baterku.

Overený zákazník Testuj.to Martin

Pridané: 28. júna 2022

• Hmotnosť

Nožnice sú skvelým a praktickým pomocníkom pri skrášľovaní a údržbe záhrady. Prekvapilí ma svojou nízkou hmotnosťou, ktorá samozrejme poskytuje skvelú manipuláciu s nožnicami, čo je zvyčajne najväčší problém pri týchto AKUmulátorových prístrojov, vďaka hmotnosti samotnej batérie Black+Decker si s týmto problémom poradili na výbornú.

Overený zákazník Testuj.to Simona

Pridané: 26. júna 2022

• Výkon
  • Nástavce
  • Praktický

Ručný aku vysávač ma veľmi prekvapil. Má vysoký sací výkon a naozaj vysaje i drobné kamienky a nečistoty v interiéry auta. Veľké plus je tiež to, že má malú hmotnosť a vďaka tomu sa s ním dobre pracuje. K vysávaču sú tiež ďalšie nástavce, s ktorými sa dostanete do každého zákutia a ktoré vám vysávanie uľahčia. Konečne nemusím pri upratovaní auta vyťahovať klasický vysávač, čo bolo veľmi nepraktické. Vysávač by som odporučila všetkými desiatimi, vozím ho teraz so sebou v kufri auta a tak ho mám vždy po ruke.

Overený zákazník Testuj.to Jozef

Pridané: 25. júna 2022

Zakúpený v Testuj.to

• Silnejšia burina nie je problém

18V aku nožnice Black+Decker na trávu a kríky sú vynikajúcim doplnením sortimentu pre záhradu a na strihanie kríkov. Mal by ich mať každý záhradkár. Vynikajúci doplnok ku klasickým veľkým elektrickým nožniciam na živý plot na kábel a malým nožniciam s krátkou čepeľou na batérie. Aku nožnice Black+Decker majú v porovnaní s konkurenciou dlhšiu čepeľ - optimálnu dĺžku 20 cm na rýchle zastrihávanie alebo úpravu - živých plotov, záhradných bonsajov, konárov a kríkov bez nutnosti vyťahovať predlžovací kábel......v priebehu letnej sezóny. Obrovská úspora času. Jarné a jesenné strihanie živých plotov určite veľkými elektrickými nožnicami, to je logické. Oceňujem aj väčšiu šírku čepele 10 cm na zastrihávanie trávnikov pri plote a stromoch. Veľká výdrž batérie, približne hodina. Oranžová farba je skvelá, keď sa nožnice položia niekde do kríkov a hľadajú sa. Batéria POWERCONNECT je kompatibilná s inými akumulátorovými výrobkami Black+Decker. Určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 23. júna 2022

• výdrž baterie
  • nízká váha
  • jednoduchá údržba
  • dizajn
  • dlhšia doba nabíjania

Na vysávač som bol veľmi zvedavý a musím povedať, že ma príjemne prekvapil. Oceňujem na ňom hlavne to, že je pomerne ľahký, takže se s ním dobre pracuje. Prekvapila ma i výdrž batérie, ktorá je dostačujúca na bežné upratovanie. Vysávač se dobre udržuje vďaka jednoducho odnímateľnej nádrži na odpad a vďaka omývateľnému filtru.

Overený zákazník Testuj.to Simona

Pridané: 23. júna 2022

• Vzhľad
  • Funčknosť
  • Výdrž batérie

Velmi dobrý ručný vysávač, ktorý si poradí s akýmkoľvek neporiadkom - drobná stavebná suť, rozsypané jedlo, hlina, ale i neporiadok v aute. Oceňujem jeho tichý chod. Výdrž batérie je na takto malý vysávač veľmi dobrá a efektívne poupratuje pomerne veľkú časť domácnosti.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25